Zebra ZT serisi Endüstriyel Barkod Yazıcı

ZEBRA ZT SERİSİ BARKOD YAZICI

Sipariş ve Detaylı Ürün bilgisi için tıklayınız

YENİ NESİL ZT SERİSİ, ARTIK DAHA FAZLA ZEKA VE ENDÜSTRİYEL GÜCE SAHİP

Sektör lideri ZT serisi öncüllerinin mirasını geliştiren ZT610 ve ZT620, güçlü dayanıklılık ve olağanüstü bir performansı kullanıcı dostu, geleceğe hazır bir platformda birleştirir. Bu yeni nesil güçlü cihazlar hızla gelişen iş teknolojileri dünyasında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Böylece, sizi düşündüren ister giderek artan üretim hattı talepleri, artan operasyonel karmaşıklıklar isterse de farklı sistemleri entegre etmek veya yatırım maliyetlerini kontrol altına almak olsun, ZT600 Serisi Endüstriyel Yazıcılar bugün ve önümüzdeki yıllarda tüm gereksinimlerinizi karşılar.

En Zorlu Ortamlarda 7x24 Güvenilirlik

En zorlu endüstriyel koşullara dayanıklı olmak üzere üretilmiş ZT600 Serisi yazıcılar yazıcı hatası nedeniyle hizmet dışı kalma durumunu neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Ayrıca, çok çeşitli uygulamalardaki yüksek hacimli üretim ihtiyaçlarınızı üstün baskı kalitesi ve hızı ile gün be gün karşılarlar.

Olağanüstü Kalitede Mikro Etiketler için Mikro Tutarlı Baskı

Son derece hassas kayıt ve baskı çizgisi özelliklerine sahip olan ZT610, devre kartları, çipler ve minyatür bileşenler gibi uygulamalar için 3 mm yüksekliğe (uzunluk) kadar etiketlerde hatalı baskı nedeniyle pahalı medya harcamadan 600 dpi baskı özeliği sunar.

Kullanıcı Dostu Kurulum, Kullanım, Bakım ve Sorun Giderme

Link-OS® destekli sezgisel Print DNA yazılımı, ileri düzey bağlanabilirlik, cihaz yönetimi ve gizlilik kontrolleri için rakipsiz zeka ve inovasyon sunar. İsteğe bağlı renkli dokunmatik ekranın da dahil olduğu kullanıcı dostu tasarım özellikleri, devreye sokmadan günlük kullanım ve rutin bakıma dek her şeyi düzenler. Diğer baskı sistemi ve teknolojileriyle uyumluluk yazıcı entegrasyonu ve yönetimini basitleştirirken dahili sensörler, diyagnostik ve yardım kaynakları sorun gidermede yönlendirme sağladığından kullanıcıların en ufak sorunda desteği aramalarına gerek kalmaz.

Son Derece Uyarlanabilir, Geleceğe Hazır Platformlar

Sadece bir iki yılda eskiyip kullanım dışı kalacak bir teknoloji ürününe yatırım yapmayı istemezsiniz. İşte bu yüzden ZT600 Serisi, sahada iletişim, medya kullanımı ve diğer yükseltmelerin yapılmasına olanak veren uyarlanabilir bir tasarımdan, SOTI ve AirWatch cihaz yönetimi yazılımlarıyla uyumluluğa ve güncellemeler ile gerektiğinde yapılan yeniden yapılandırmaları basitleştiren Link-OS uygulamalarına, gelecek düşünerek tasarlanmıştır.

kullanım alanları

otomotiv

gıda endüstrisi

sağlık

üretim

restoranlar

perakende

lojistik

 

Baskı Özellikleri
Çözünürlük 203dpı(8dots/mm),300dpı (12dots /mm), 600dpı (23.62dots/mm)
Yazdırma Metodu Termal Aktarım, Doğrudan Termal
Maksimum Yazdırma Hızı 356mm/sn
Maksimum Yazdırma Genişliği 104mm
Maksimum Yazdırma Uzunluğu 3810mm
Ribon Kapasitesi 450metre
Yazdıma Dili Zpl, ZPL2
Teknik Özellikler
Hafıza 1GB sdram / 2GB Flash memory
Arabirim Serial RS-232, USB 2.0, Bluetooth 4.0, static NFC tag, 2* Usb Host port
Opsiyonel Aksesuarlar RFID, Kesici, Peel-off kit, Ribbon spindle, Media rewind spindle
LCD 3.5" renkli 320x240 piksel LCD ekran
İşlemci Cortex A9 800Mhz
Tasarım Özellikleri
Gövde Döküm Aliminyum
Boyutlar 395mm x 268.2 mm x 505mm

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi